Darmowa dostawa od $63.60
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Блог

Kolejne wydarzenie muzyczne w Herbaciarni SIKKIM

W ostatni weekend oddawaliśmy się muzycznej kontemplacji dzięki gongom, tybetańskim misom oraz dźwiękom saksofonu i wiolonczeli. Spore zainteresowanie wydarzeniem oraz pytania o kolejny koncert przekonują nas do tego, że nie ma co zwlekać z organizacją następnego muzycznego spotkania. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami zapraszamy więc na występ trio w składzie Anna Karwan (wokal), Grzech Piotrowski (saksofon) i Sebastian Wypych (kontrabas).

 

Czytaj więcej
Koncert w Herbaciarni SIKKIM

Rytm, dźwięk, wibracja. Wszystko co nas otacza jest drganiem. Również nasz organizm działa w ten sposób, każdy organ pracuje w swoim tempie generując muzykę i będąc na nią wrażliwym. Jesteśmy więc instrumentami, które rezonując poddają się działaniu otaczających nas dźwięków. W dniu 11-ego października chcemy zaprosić naszych gości na magiczny występ w naszej Herbaciarni Sikkim, gdzie muzycy przy dźwiękach gongów i tybetańskich mis wprawią nas w kontemplacyjny nastrój rodem z dalekiego wschodu.

Czytaj więcej
Sainkho Namtchylak oraz Grzech Piotrowski w kolejnej podróży muzycznej przy filiżance herbaty

Po udanym koncercie z zeszłego miesiąca, który ogrzał nas ciepłem i energią afrykańskich wysp, przedstawiamy kolejną możliwość spotkania z magicznymi dźwiękami świata w naszej Herbaciarni Sikkim. Już 16 lutego wystąpi na jedynym koncercie w Polsce gwiazda muzyki etnicznej wielkiego formatu - Sainkho Namtchylak. Wokalistka z Tuvy zabierze nas w podróż ludowych pieśni z pogranicza Syberii i Mongolii, mantr i dźwięków niesłyszanych w żadnej innej części Ziemi. Z artystką zagra Grzech Piotrowski malując pejzaże na saksofonie i innych instrumentach dętych.

Czytaj więcej
Sadia Youssouf, wokalistka z Capo Verde z koncertem w Herbaciarni SIKKIM.

Drodzy, mamy dla Was niesamowitą niespodziankę. Dosłownie za kilka dni wystąpi w naszej herbaciarni Sadia Youssouf - czarująca swoim głosem oraz urodą wokalistka z Capo Verde. Prawdopodobnie będzie to jej jedyny występ w Polsce, ponieważ przylatuje do naszego kraju tylko na 2 dni. Towarzyszyć jej będą znakomici polscy instrumentaliści, dzięki czemu mamy nadzieję, że uda nam się stworzyć niezapomnianą atmosferę kameralnego spotkania i podróży emocjonalnej na archipelag wysp Zielonego Przylądka.

Czytaj więcej
Mikołajkowy i jubileuszowy koncert Jazzowy w Sikkimie

Pierwsze dni grudnia zapowiadają się niezwykle ciekawie. Jest to okres, kiedy nabieramy tempa w corocznej, przedświątecznej gonitwie, choć z drugiej strony atmosfera zbliżających się Świąt powoduje, że mimo pośpiechu częściej uśmiechamy się do innych. Serce wypełnia się zupełnie odmienną energią, często związaną z ciepłymi wspomnieniami i osobami, a nasze zmysły otwierają się na ciekawe aromaty, dźwięki i obrazy.

Czytaj więcej
 

Этот веб-сайт использует файлы cookie. Узнайте больше, перейдя по этой ссылке.
© 1998-2023 Товарный знак, название компании, изображения и содержание документа защищены законом и не могут быть воспроизведены каким-либо образом без письменного согласия владельца.
pixelpixelpixelpixel