Darmowa dostawa od $61.70
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Kolejne wydarzenie muzyczne w Herbaciarni SIKKIM

2015-10-15
Kolejne wydarzenie muzyczne w Herbaciarni SIKKIM

W ostatni weekend oddawaliśmy się muzycznej kontemplacji dzięki gongom, tybetańskim misom oraz dźwiękom saksofonu i wiolonczeli. Spore zainteresowanie wydarzeniem oraz pytania o kolejny koncert przekonują nas do tego, że nie ma co zwlekać z organizacją następnego muzycznego spotkania. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami zapraszamy więc na występ trio w składzie Anna Karwan (wokal), Grzech Piotrowski (saksofon) i Sebastian Wypych (kontrabas).

O samej Ani z pewnością można powiedzieć, że zaczarowuje słuchaczy swoim charyzmatycznym głosem i niesamowitą osobowością sceniczną. Doskonale czuje się w klimatach nastrojowej muzyki Soul, jednak nie obcy jest jej również energetyczny klubowy feeling. Ostatnie spotkania z muzykami koncentrują się na nowym bardzo emocjonalnym elektroniczno jazzowym projekcie, którego cząstkę będziemy chcieli Wam przekazać podczas występu w Herbaciarni.

Występ odbędzie się w dwóch setach, dzięki czemu postaramy się uniknąć tak dużego tłoku jak ostatnio :) Pierwsze spotkanie rozpocznie się o godzinie 18.00, drugie natomiast o godzinie 20.15.

Pokaż więcej wpisów z Październik 2015
 

Этот веб-сайт использует файлы cookie. Узнайте больше, перейдя по этой ссылке.
© 1998-2023 Товарный знак, название компании, изображения и содержание документа защищены законом и не могут быть воспроизведены каким-либо образом без письменного согласия владельца.
pixelpixelpixelpixel