Darmowa dostawa od $63.80
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Mikołajkowy i jubileuszowy koncert Jazzowy w Sikkimie

2013-12-04
Mikołajkowy i jubileuszowy koncert Jazzowy w Sikkimie

Pierwsze dni grudnia zapowiadają się niezwykle ciekawie. Jest to okres, kiedy nabieramy tempa w corocznej, przedświątecznej gonitwie, choć z drugiej strony atmosfera zbliżających się Świąt powoduje, że mimo pośpiechu częściej uśmiechamy się do innych. Serce wypełnia się zupełnie odmienną energią, często związaną z ciepłymi wspomnieniami i osobami, a nasze zmysły otwierają się na ciekawe aromaty, dźwięki i obrazy.

Grudzień to również miesiąc, w którym nasza herbaciarnia obchodzi swoje urodziny, w tym roku już po raz piętnasty. Nikomu nie chce się wierzyć, że te lata minęły tak szybko, a jednak... Osobiste zaangażowanie i chęć dzielenia się naszą pasją z innymi, udział w różnych przedsięwzięciach i ciągłe dążenie do perfekcji powodują, że Sikkim to miejsce spotkań wielu ciekawych ludzi oraz początek wielu serdecznych znajomości. Ci, którzy nas znają, wiedzą, że w tle codziennego szumu, brzdęku kubków i łyżeczek z głośników sączy się subtelna muzyka jazzowych standardów, która od zawsze tworzy unikalny klimat wnętrza.

Mamy więc przynajmniej dwa powody, aby zaprosić Was na ciekawy wieczór z muzyką na żywo w Herbaciarni Sikkim. Ósmego grudnia o godzinie dwudziestej wystąpi u nas dwóch instrumentalistów, którzy poprowadzą nas w niesamowitą podróż do świata dźwięków z pogranicza kultur. Zapewnie kojarzone nie tylko przez naszych gości liryczne brzmienie saksofonu Grzecha Piotrowskiego wraz z akompaniamentem hinduskiej tabli Rahul`a Pophali będą kompilacją idealnie wpisującą się w projekt saksofonisty pod szyldem World Orchestra , gdzie style i instrumenty całego świata znajdują swój wspólny mianownik. Z pewnością aromat herbat z odległych krajów unoszący się z filiżanek słuchaczy jedynie wzmocni pozytywny odbiór muzyki.

Pokaż więcej wpisów z Grudzień 2013
 

Этот веб-сайт использует файлы cookie. Узнайте больше, перейдя по этой ссылке.
© 1998-2023 Товарный знак, название компании, изображения и содержание документа защищены законом и не могут быть воспроизведены каким-либо образом без письменного согласия владельца.
pixelpixelpixelpixel