Darmowa dostawa od 250,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Nasza Droga Herbaty

Jesteś na naszej stronie, dziękujemy więc za Twoje zainteresowanie naszą firmą i oferowanymi przez nas produktami. Przeglądasz bogatą ofertę, ciekawe opisy i pewnie zastanawiasz się jak to wszystko mogło się zaczynać. Firma oferująca herbatę i propagująca kulturę picia bursztynowego płynu dziś może nie jest niczym odmiennym na polskim rynku, jednakże w latach dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku, kiedy to stawialiśmy swoje pierwsze kroki, był to nie lada wyczyn i wyzwanie.

Herbata to nie tylko nasz zawód, to przede wszystkim nasza pasja. Cała historia związana z naszą herbacianą drogą zaczęła się po prostu od zainteresowania wschodem, jego kulturą, no i oczywiście wspaniałymi herbatami, które w takim bogactwie i różnorodności w owym czasie jeszcze nie były dostępne. Przecieraliśmy szlaki, otwieraliśmy sklepy stacjonarne, byliśmy pionierami w wielu dziedzinach herbacianego życia, a to wszystko jeszcze w czasach, gdy w Warszawie istnianiały tylko trzy sklepy podobnej branży. Brzmi to zadziwiająco, ale mamy już kilkadziesiąt lat doświadczenia w tym, co robimy! 

W ostatnich latach świat herbaty zupełnie się odmienił, pojawiło się wielu znawców i pasjonatów, a przyznanie się gdzieś w towarzystwie, że zawodowo zajmujesz się herbatą nie budzi już takiego zdziwienia jak kiedyś. Wciąż miło nam dzielić się informacjami i bogatym doświadczeniem. Z szacunkiem patrzymy na innych hobbystów, którzy zgłębili swoją wiedzę z zakresu herbat chińskich, pu-erhów, nie straszny im kalendarz księżycowy i setki nazw leczących wszelkie możliwe choroby świata chińskich naparów. Naszym konikiem są natomiast herbaty indyjskie i staramy się aby nasz asortyment był najbogatszą ofertą herbat Darjeelingu, Sikkimu, Assamu, Himachal, Dooars, czy Nepalu albo Nilgiri. Posiadamy własnych brokerów, którzy na giełdzie w Kalkucie licytują w naszym imieniu herbaty, które następnie drogą lotniczą docierają do nas i do Waszych filiżanek. Z dumą możemy przyznać, że w tym temacie jesteśmy najlepsi w Polsce. 

Budowanie społeczności wokół sklepu internetowego nie jest rzeczą łatwą, tak samo jak dzielenie się swoją wiedzą i anegdotami przez ekran komputera. Najchętniej opowiadamy o wszystkim co wiemy, kiedy klienci odwiedzają nasz sklep w Warszawie. Jednak starając się choć odrobinę iść z duchem czasu deklarujemy chęć budowania tej strony i publikowania nowych materiałów od czasu do czasu. Zaglądaj więc, odkrywaj i komentuj! Nie ma to przecież, jak ciekawa dyskusja przy filiżance aromatycznej herbaty...

 

Niniejsza strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej odwiedzając ten link.
© 1998-2023 Znak, nazwa firmy oraz obrazy i treść dokumentu są prawnie chronione i nie mogą być w żaden sposób powielane bez pisemnej zgody właściciela.
pixelpixelpixelpixel