Darmowa dostawa od 250,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Stwórz własną markę herbat

Otwieramy się na Twoje potrzeby

Wielokrotnie spotkaliśmy się z pytaniami i potrzebami klientów polegającymi na wsparciu przy budowaniu własnej marki. Wiemy jak to jest ważne i jaki potencjał takie przedsięwzięcie za sobą niesie. Niezależnie, czy zwracała się do nas lokalnie działająca kawiarnia, która chciała urozmaicić ofertę brandowanych przez siebie kaw z rzemieślniczej palarni

Mamy doświadczenie ...

Od lat dziewięćdziesiątych ubiegłego stulecia tworzymy własną markę oferując herbaty najwyższej jakości opartą o najlepsze surowce i najdoskonalsze dodatki. Przez lata wypracowaliśmy lojalną grupę odbiorców, którzy trwają przy nas dzięki ponadprzeciętnej jakości produktów, kompetentnej obsłudze i ... nie uleganie żądzy generowania zysków kosztem doskonałości. Po prostu kochamy to, co robimy, a pasję widać w oczach, w zachowaniu, w dbałości o ofertę i satysfakcję klienta. Brand SIKKIM jest szeroko rozpoznawalny wśród koneserów i ceniony wśród znawców. Na dobre wpisaliśmy się w świadomość herbaciarzy, zarówno na mapie Warszawy, jak i całej Polski. Działamy bezkompromisowo stawiając jakość na pierwszym planie, dzięki czemu nie straszne nam fluktuacje  rynku, recesje i pandemie. Jeśli ufasz naszej jakości i doświadczeniu, działaj. Gwarantujemy Ci, nie znajdziesz lepszego partnera na rynku w sektorze herbat premium.

 

Niniejsza strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej odwiedzając ten link.
© 1998-2023 Znak, nazwa firmy oraz obrazy i treść dokumentu są prawnie chronione i nie mogą być w żaden sposób powielane bez pisemnej zgody właściciela.
pixelpixelpixelpixel