Czary, czarki, czareczki ...

2016-03-09
Czary, czarki, czareczki ...

Sproszkowana herbata Matcha zdobywa serca konsumentów w całej Europie. Jeśli chcesz ją przygotować w sposób tradycyjny, nie obędziesz się bez odpowiedniej ceramicznej czarki. Od dziś w naszej ofercie 10 nowych wzorów, gdzie niektóre produkowane w technologii mechanicznej kierowane są do stawiających pierwsze kroki w tej sztuce, a niektóre są formowane i dekorowane ręcznie przez renomowanych japońskich rzemieślników - to oczywiście produkt dla koneserów oraz osób dbających o szczegół.

Zwróć uwagę na pojemność i kształt naczynia. Powinno wygodnie mieścić się w Twojej dłoni, a przygotowany napar według reguł Chanoyu powinien być wypity w trzech, czterech łykach. Przewężenie w środkowej części lub bardziej pionowe ścianki pomogą Ci w energicznym ubijaniu sproszkowanej herbaty Matcha za pomocą specjalnej miotełki Chasen. Stosowne utensylia dopełniające ceremonię parzenia herbaty znajdziesz w odpowiednich zakładkach naszego sklepu.

Oczywiście nie musimy koncentrować się jedynie na zastosowaniu prezentowanych czarek do ceremonialnej herbaty. Doskonale spiszą się również jako naczynia do herbat liściastych parzonych w sposób tradycyjny lub w czajnikach żeliwnych.

WWW.LUCCIOLE.EU
Niniejsza strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej odwiedzając ten link.
© 1998-2018 Znak, nazwa firmy oraz obrazy i treść dokumentu są prawnie chronione i nie mogą być w żaden sposób powielane bez pisemnej zgody właściciela.


pixelpixelpixelpixelpixelpixel